PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ REPREZENTACJI ATP 2009

Za nami dość trudny jesienny sezon ligowy. Po wakacyjnych rotacjach personalnych, zmian trenerów i transferów zawodniczych rozpoczęliśmy ciężką pracę przy odbudowie rocznika ATP 2009. W tym sezonie postanowiliśmy wystartować w Mazowieckiej Lidze z dwoma drużynami. Cele przed zawodnikami były proste, walka i zaangażowanie połączone z dobra zabawą. Jak wypadliśmy?

Grupa ATP I grała w trzeciej lidze. Spisaliśmy się bardzo dobrze. Zajęliśmy drugie miejsce w grupie ulegając jedynie drużynie FA Warszawa, której gratulujemy awansu. Zawodnicy pokazali charakter po niepowodzeniach zeszłorocznych. Zostawialiśmy na boisku serce zaliczając sześć wygranych. Łącznie zebraliśmy 18 punktów tracąc tylko 21 bramek. Pozostał mały niedosyt, gdyż losy awansu toczyły się do ostatniego meczu, jednak porażki również są potrzebne. 

Grupa ATP II startowała w czwartej lidze. Dla większości zawodników był to początek przygody związanej ze zmaganiami ligowymi. Tym większe brawa za postawę sportową. Zajęliśmy zaszczytne trzecie miejsce z pięcioma wygranymi. Chłopcy braki techniczne nadrabiali sercem. Wykonali wręcz heroiczną walkę z samymi sobą. 

Jednym słowem był to trudny sezon w trakcie którego oglądaliśmy świetne mecze, wysokie zwycięstwa, mnóstwo goli i spektakularne porażki. Wszystkim kibicom daliśmy sporo emocji. Wielkie brawa dla  piłkarzy i serdeczne podziękowania dla kibiców, którzy dość licznie przychodzą i świetnie dopingują.

Przed nami okres zimowy w trakcie którego będziemy ciężko pracować nad siłą i wytrzymałością. Do poprawy mamy wiele ale jesteśmy dość mocno zmotywowani i z optymizmem patrzymy w przyszłość.  Wrócimy na wiosnę silniejsi, odpowiednio wzmocnieni,  z nowymi celami !!! 

Trener Paweł Niemierka

Kierownik Grzegorz Nowak