Hala piłkarska w Starych Babicach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu hali piłkarskiej w Starych Babicach. Do Państwa dyspozycji oddajemy boisko piłkarskie o wymiarach 60m x 31m przykryte nowoczesną halą pneumatyczną! Hala mieści się przy ul. Polnej 40 w Starych Babicach

Poniżej możesz zapoznać się z cennikiem i sprawdzić kiedy nasza hala piłkarska jest możliwa do wynajęcia. Nie czekaj i zarezerwuj termin, który Ci odpowiada.

CENNIK

WYNAJEM BOISKA

SEZON ZIMOWY

Poniedziałek - Piątek

1h - 300 PLN

1,5h - 450 PLN

Weekendy

1 h - 300 PLN

1,5 h - 450 PLNREZERWACJE:
biuro@atp-warszawa.pl
605 315 517

Sprawdź kiedy nasza hala piłkarska jest dostępna

[tt_timetable event='wolny-termin' columns='sp-1,wtorek,sroda,czwartek,piatek-2' filter_style='tabs' filter_label='WSZYSTKO' time_format='H:i' hide_hours_column='1' event_layout='2' box_txt_color='000000' box_hover_txt_color='000000' box_hours_txt_color='000000' box_hours_hover_txt_color='000000' hide_empty='1' disable_event_url='1']

Wynajem hali piłkarskiej

Jeśli razem z Twoim dzieckiem interesujecie się sportem, jeśli piłka nożna to Wasza pasja, jeśli uwielbiacie spędzać czas na hali sportowej to lepiej nie mogliście trafić. Hala piłkarska w Bemowie to najlepsze miejsce na aktywne spędzanie czasu.

Hala piłkarska Warszawa

Wynajem hali piłkarskiej to świetny sposób na zagospodarowanie wolnego czasu Twojej pociechy w sposób aktywny. Odpowiedni rozwój fizyczny pozytywnie wpływa na rozwój ogólny dziecka, m.in.: rozwija pewność siebie i wpływa odpowiednio kształtuje wszelkie układy w organizmie młodego człowieka. Hala piłkarska w Warszawie to najlepszy wybór dla Ciebie i dla Twojego dziecka.

Wynajmij halę piłkarską w Bemowie

Nikogo nie trzeba przekonywać o atrakcyjności uprawiania sportu, a w szczególności piłki nożnej, która od lat jest najbardziej popularną formą aktywności fizycznej w Polsce. Trenując na hali piłkarskiej pracuje cały organizm. Ćwiczenia aerobowe mają dodatkowo pozytywny wpływ na tkankę płucną, sprawiając, że wzrasta minutowa objętość płuc. Uprawianie tego sportu poprawia zdolność organizmu do spalania kalorii dostarczanych wraz z pożywieniem. Jeżeli gramy, to poprawiamy wytrzymałość i wydolność swojego ciała, a także rozwijamy zmysł obserwacji, koordynację ruchową i budujemy masę mięśniową. Trening na naszej hali piłkarskiej w Bemowie pozytywnie wpływa na nasz umsył i samopoczucie. Dzięki grze w piłkę nożną spada stres, a my wprowadzamy do swojego życia element odprężenia, co pomaga w zachowaniu równowagi psychicznej. Już dziś wynajmij hale piłkarską – gra w piłkę nożną to same plusy.

Budowanie więzi społecznych

Piłka nożna jest grą zespołową, w związku z czym pozwala na utożsamianie się z grupą sympatyków tej samej dyscypliny. Grając na hali piłkarskiej w Bemowie dzieci uczą się odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale i za kolegę z drużyny. To tutaj uczą się po raz pierwszy wygrywać i z godnością ponosić porażkę. Piłka nożna nauczy Twoje dziecko dyscypliny, szacunku do przeciwnika i pokaże ile pracy należy włożyć w końcowy sukces. Jest to idealny sport do budowania więzi społecznych.

Jaka jest nasza hala piłkarska?

Hala piłkarska w Starych Babicach posiada boisko piłkarskie o wymiarach 60m x 31m, które przykryte jest nowoczesną halą pneumatyczną. Wynająć można ją zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Dzięki jej dostępności, nigdy nie będziesz musiał martwić się o to, że Twoje dziecko odmówi sobie aktywności fizycznej i spędzi czas w domu przed komputerem. Nie zastanawiaj się i zdecyduj się na hale piłkarską w Warszawie!