FORMULARZ

ZAPISZ DZIECKO

  DANE ZAWODNIKA: Imię i Nazwisko Dziecka:
  Rocznik:
  Pesel dziecka:
  Lokalizacja (szkółka ATP):
  Nowy zawodnik: TAKNIE Rodzeństwo trenujące w ATP: TAKNIE
  Dane Rodzica/Opiekuna 1: Imię i Nazwisko:
  Numer telefonu:
  E-mail:
  Dane Rodzica/Opiekuna 2: Imię i Nazwisko:
  Numer telefonu:
  E-mail:
  Skąd dowiedzieli się Państwo o naszej Akademii?

  WYRAŹ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH* Administratorem danych jest Klub Sportowy ATP z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 89B/234, 01-355 Warszawa. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  Trening piłki nożnej dla dzieci Warszawa

  Twoje dziecko pasjonuje się piłką nożną? Z zamiłowaniem ogląda każdy mecz, który jest w telewizji i uważnie śledzi poczynania swoich ulubionych piłkarzy? Marzy o tym, aby w przyszłości występować na najważniejszych imprezach piłkarskich i grać na największych murawach świata? Pomóż mu spełnić to marzenie! Zapisz go na treningi piłki nożnej dla dzieci w Warszawie i daj mu solidne fundamenty do tego, aby zostać światowej sławy piłkarzem. Jeśli masz jakieś wątpliwości – możesz poczytać o naszej kadrze trenerskiej w dziale akademia piłkarska Warszawa.

  Piłka nożna dla każdego

  Nawet jeśli Twoje dziecko nie miało nigdy do czynienia z piłką nożna, to także może wziąć udział w treningu piłki nożnej dla dzieci w Warszawie. Zajęcia są odpowiednio dopasowane do wieku i zdolności poszczególnych uczestników. Dzięki podziałowi na mniejsze grupy, nasi zawodnicy czują się bardziej komfortowo, bo grają z osobami, które są na podobnym poziomie. Nieważne czy Twoje dziecko jest chłopcem, czy dziewczynką – trening piłki nożnej dla dzieci jest dla każdego!

  Profesjonalne warunki

  Treningi piłki nożnej dla dzieci odbywają się na odpowiednio do tego przygotowanych boiskach, pod okiem wykwalifikowanych trenerów. To właśnie oni dbają o każdego uczestnika i o dobrą atmosferę na boisku. Pod ich opieką Twoje dziecko nauczy się podstaw profesjonalnej gry, odpowiedniej techniki oraz taktyki piłkarskiej. Trenerzy czuwają, aby wszystkie ćwiczenia były wykonywane prawidłowo, ale nie odbierając przy tym radości z gry. Dysponujemy również nowoczesną halą sportową w Starych Babicach.

  Trening piłki nożnej w Warszawie

  Coś więcej, niż tylko gra

  Nie ma nic bardziej łączącego ze sobą ludzi jak wspólna pasja. Jak wiadomo piłka nożna jest grą zespołową, a to daje  możliwość poznania wielu osób, które interesują się dokładnie tym samym. Trening piłki nożnej dla dzieci jest więc świetną okazją do zawiązania przyjaźni, które już od najmłodszych lat są ważnym elementem życia. Może Twoje dziecko pozna tutaj przyjaciela na całe życie?

  Ale to nie jedyny plus płynący z gry w piłkę. Wspólna odpowiedzialność za wynik meczu sprawia, że musimy myśleć szerzej, ponieważ nie tylko o sobie, ale o całej drużynie. Trening piłki nożnej dla dzieci w Warszawie pomoże przygotować najmłodszych do wejścia w dorosłe życie. To tutaj dzieci odnoszą pierwsze zwycięstwa, ale także i ciężkie porażki. Uczą się dyscypliny, brania odpowiedzialności za wspólne dobro i szacunku do przeciwnika. Są to naprawdę potrzebne cechy, które w przyszłości z pewnością ułatwią Twojemu dziecku kontakty międzyludzkie. 

  W zdrowym ciele, zdrowy duch!

  Postęp technologiczny przeniósł zabawy z podwórka do wirtualnego świata. W związku z czym, już co piąte dziecko zmaga się z nadwagą i otyłością. My jako akademia piłkarska w Warszawie jesteśmy tego świadomi i zapewniamy, że można temu zapobiec zapisując swoje dziecko na trening piłki nożnej dla dzieci w Warszawie. Taki trening to zdecydowanie lepszy sposób na spędzenie wolnego czasu, niż siedzenie przed komputerem czy telewizorem. Dzięki regularnej aktywności fizycznej w naszych organizmach zachodzą pozytywne zmiany, co jest szczególnie ważne w wieku dziecięcym. Poprawa kondycji, wydolności płucnej, wzmocnienie mięśni – to wszystko i wiele więcej może dać Twojemu dziecku trening piłki nożnej dla dzieci! Dodatkowo możemy też zaoferować wynajem hali piłkarskiej w Starych Babicach. Zapraszamy