WITAMY

Akademia piłkarska Warszawa, Bemowo

Wiele dzieci interesuje się sportem, a jeśli pasją Twojego dziecka jest piłka nożna to warto, abyś przemyślał zapisanie go do akademii piłkarskiej w Warszawie. Nasza akademia piłkarska to świetne miejsce, aby rozwijać talent, umiejętności sportowe i kreować silny charakter naszej pociechy.

Już teraz zapisz swoje dziecko do naszej akademii piłkarskiej w Warszawie Wiemy jak pracować z młodymi sportowcami. Zapraszamy!

Poniżej znajdziesz więcej informacji o naszej akademii piłkarskiej z Bemowa oraz przedstawienie całej naszej kadry trenerów.

Nasi

TRENERZY

Kim jesteśmy? – Akademia piłkarska z Warszawy

Nasza akademia piłkarska powstała w sierpniu 2012 roku. Zajęcia początkowo prowadzone były w dwóch ośrodkach. W Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach i w Szkole Podstawowej nr. 316 w Warszawie.

Akademia piłkarska realizuje unikatowy program szkolenia “Szkółki Piłkarskie Nivea” przygotowany przez Akademię Ajax Amsterdam. Ich program przewiduje szkolenie dla dzieci i młodzieży zgodnie z filozofią futbolu klubu ze stolicy Holandii. Treningi w naszej akademii piłkarskiej realizowane są dwa lub trzy razy w tygodniu i rozpisane są na szczegółowe konspekty zajęć, które dostosowane są do każdej grupy wiekowej.

 Co jest celem naszej akademii piłkarskiej z Warszawy?

 Celem akademii piłkarskiej jest doskonalenie uzdolnień sportowych i sprawności fizycznej zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, a także prowadzenie szkolenia sportowego. Akademia piłkarska Bemowo zapewnia dzieciom, młodzieży i dorosłym możliwość uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym i w imprezach sportowych. Organizuje i angażuje dzieci, młodzież i dorosłych do uprawiania różnych form aktywności fizycznej. Dba o prawidłowy rozwój psychiczny, zdrowie swoich podopiecznych, a także popularyzuje zasady sportowej rywalizacji.

 Jak realizuje cele akademia piłkarska?

Realizujemy swoje cele poprzez wspieranie dzieci, młodzieży i dorosłych w dążeniu do osiągania sukcesów sportowych oraz udzielania wsparcia zawodnikom z akademii piłkarskiej, którzy osiągają sukcesy sportowe. Zapewnia, także zawodnikom dostęp do infrastruktury sportowej i  prowadzi zajęcia sportowe. Współpracuje z innymi organizacjami pozarządowymi w kraju i za granicą. Organizuje obozy sportowe, współpracuje z organami administracji publicznej i pozyskuje środki finansowe na realizację wszelkich celów.

Obozy piłkarskie Warszawa

Nasza akademia piłkarska organizuje także piłkarskie obozy zimowe i letnie oraz obozy sportowe i rekreacyjne. Uczestniczyć w nich mogą zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, a organizowane są nie tylko w Polsce, ale też poza granicami naszego kraju. Spędzanie okresu wakacji i ferii z akademią piłkarską to świetny pomysł i niezapomniane wspomnienia.

Oprócz klasycznych treningów na obozie odbywają się lekcje języka angielskiego, organizowane są kreatywne gry i zabawy, a także uczestnicy biorą udział w poznawaniu treści historycznych i ogólnej edukacji. W zależności od tego, w jakim miejscu odbywa się obóz naszej akademii piłkarskiej – staramy się, aby maksymalnie wykorzystać możliwości regionu i w pełni zagospodarować czas, który mamy do dyspozycji.

Nasze obozy to gwarancja efektywnego spędzania czasu w przyjaznej atmosferze. Możesz być pewien, że Twoje dziecko nawet przez chwilę nie będzie się nudzić i spędzi najlepszy czas w swoim życiu!