Obóz Hiszpania 2020 – Pytania i odpowiedzi

Obóz 2020 Hiszpania – Pytania i odpowiedzi po zebraniu:

Kto jest operatorem obozu tzn. kto go organizuje i prowadzi dla ATP?
Organizatorem obozu w Hiszpanii jest firma BK Turismo http://bkturismo.com/index.php

Czy obóz jest zgłoszony do kuratorium oświaty?
Tak. Obóz jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty jako wypoczynek. Kierownikiem obozu i osobą do kontaktu jest Piotr Płeszka tel. 605 315 517.

Jakie dokumenty należy wypełnić jako uczestnik i jakie dokumenty powinien mieć uczestnik obozu?
Każdy uczestnik powinien wypełnić kartę uczestnika obozu sportowego. Taki dokument jest dostępny na tronie ATP https://atp-warszawa.pl/wp-content/uploads/2020/01/Karta-obozowa-2018.pdf Każdy uczestnik obozu powinien mieć ze sobą ważny dowód osobisty lub paszport oraz kartę EKUZ – do wyrobienia w NFZ https://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/nasze-zdrowie-w-ue/leczenie-w-krajach-unii-europejskiej-i-efta/jak-wyrobic-karte-ekuz/

Kto zapewnia przewóz uczestników?
Transport uczestników zapewnia  firma RAF Trans z Warszawy. Zbiórka uczestników nastąpi w godzinach rannych (dokładna godzina zbiórki będzie podana w późniejszym okresie) na parkingu TESCO przy ul. Górczewskiej. Do podróży przewidziany jest 59 osobowy autokar klasy LUX. Autokar wyposażany jest w  WC. Wg przepisów w autokarze będzie 3 kierowców. Autokary będą sprawdzone prze policję pod kątem stanu technicznego i trzeźwości kierowców.  

Ile pieniędzy powinien zabrać ze sobą uczestnik obozu?
Każdy uczestnik obozu powinien mieć 105 euro, które przekaże przed wyjazdem trenerowi. Te pieniądze są przewidziane na mecz Barcelona Getafe oraz na wycieczkę do Barcelony (zwiedzanie stadionu). Dodatkowo w czasie podróży do Hiszpanii zatrzymamy się przed granicą na obiad (50 zł) oraz w drodze powrotnej staniemy w MC DONALD (15 euro) Kieszonkowe dla uczestników (maksymalnie 50 euro) przekazujemy trenerom w podpisanych osobnych kopertach

Czy autokary są wyposażone w opcję “śledzenia podróżny” tak aby było wiadomo gdzie się znajduje w danej chwili autokar z dziećmi?
Tak, ale wgląd ma tylko przewoźnik. Planowana podróż do Hiszpanii przez Niemcy i Francję. Postoje będą rozplanowane zgodnie z przepisami – co 4 godziny.

Jak się nazywa Hotel i jaki jest jego adres?
INFORMACJA O HOTELU
Hotel Royal Star w Loret de Mar http://www.htophotels.com/royalstar/en/

Ilu trenerów jedzie na obóz z ramienia ATP?
Na obóz do Barcelony jedzie dwóch trenerów:
– Kamil Bukowski trener z SP 82
– Paweł Niemierka trener reprezentacji 2009

Jakie pokoje są do dyspozycji uczestników ?
Do dyspozycji uczestników są pokoje 3 i 4 osobowe.

Ile i jakie posiłki są przewidziane w ciągu dnia?
W ciągu dnia przewidziane są trzy posiłki w formie bufetu szwedzkiego. – śniadanie , obiad i kolacja. Do śniadania będzie kawa, herbata i napoje, do obiadu i kolacji woda. Pozostałe napoje ssą płatne.

Jakie napoje i w jakiej dostępności są zapewnione miedzy posiłkami uczestnikom?
Dla zawodników na treningi przewidziana jest woda butelkowana. Z doświadczenia wynika, iż taką wodę będzie można sobie wziąć do pokoju.

Czy uczestnicy są ubezpieczeni?
Zostało wykupione pełne ubezpieczenie dla wszystkich uczestników obozu. Ubezpieczenie zostało zawarte w SIGNAL IDUNA

Proszę o podanie dziennego harmonogramu zajęć jakie będą się odbywały w ramach obozu – ile treningów i o jakiej godzinie?
Planowane są dwa treningi dziennie przed obiadem i po obiedzie. Do naszej dyspozycji są dwa boiska. Jedno w okolicy hotelu – ok 20 min marszu, drugie oddalone o 15-20 minut jazdy autokarem. Na miejscu będą podejmowane decyzje odnośnie miejsca treningu. Przewidziany czas treningu 1,5 h.

Czy na miejscu jest opieka medyczna i jaka?
Na miejscu w hotelu jest  rezydent a w bliskim sąsiedztwie przychodnia uwzględniająca kartę EKUZ

Wyposażenie sportowe – co zabrać?

Jak spakować dziecko na obóz?