Szkółka piłkarska Warszawa, Bemowo

Twoje dziecko kocha piłkę nożną? Sport to jego pasja? Twoja pociecha uwielbia spędzać aktywnie czas? Klub piłkarski dla dzieci w Warszawie to świetne rozwiązanie. Szkółka piłkarska pozwala każdemu dziecku rozwijać się i aktywnie spędzać czas.

Podstrona treningi piłki nożnej dla dzieci zawiera formularz, który pozwala na zapisania dziecka do naszej szkółki piłkarskiej w Starych Babicach, natomiast na podstronie hala piłkarska w Starych Babicach można zarezerwować czas na naszym nowoczesnym obiekcie. Zapraszamy!

Czym jest klub piłkarski dla dzieci z Warszawy? 

Akademia Talentów Piłkarskich to szkółka piłkarska z Warszawy, która jest idealnym wyborem dla Twojego dziecka. Jeśli chcesz poznać bliżej naszą kadrę zapraszamy do działu akademia piłkarska Warszawa. Szkółka piłkarska w aktywny sposób gospodaruje wolny czas. i wpływa na odpowiedni rozwój psychiczny i fizyczny Twojego smyka. Możesz być pewien, że dzięki naszemu klubowi piłkarskiemu dla dzieci z Warszawy Twoje dziecko zyska większą pewność siebie i odpowiedni rozwój wszelkich układów w jego organizmie. Klub piłkarski dla dzieci zachęca wszystkich miłośników futbolu ze Starych Babic, Bemowa i ogólnie z Warszawy do zapisania swoich pociech do naszej szkółki piłkarskiej.

klub piłkarski Warszawa dla dzieci

Co jest celem naszej szkółki piłkarskiej?

Celem szkółki piłkarskiej jest doskonalenie uzdolnień sportowych i sprawności fizycznych u dzieci, a także prowadzenie szkolenia sportowego. Klub piłkarski dla dzieci organizuje współzawodnictwa sportowe i różne formy aktywności fizycznej. Dba o prawidłowy rozwój psychofizyczny Twojego dziecka, a także o jego zdrowie. Jego celem  jest popularyzacja zasad sportowej rywalizacji. Nasza szkółka piłkarska wspiera dzieci w dążeniu do osiągania sukcesów sportowych oraz zapewnia zawodnikom dostępu do infrastruktury sportowej. Współpracuje z innymi organizacjami pozarządowymi w kraju i za granicą, a także organizuje obozy sportowe. Z całych sił angażujemy jako klub piłkarski – dzieci do uprawiania różnych form aktywności fizycznej i uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym. Oprócz tego dysponujemy też nowoczesną halą piłkarską w Starych Babicach.

Dlaczego szkółka piłkarska z Warszawy, Bemowa?

Klub piłkarski dla dzieci realizuje program ,,Szkółki piłkarskie Nivea” przygotowany przez Ajax Amsterdam. Posiada doświadczoną kadrę trenerską, która czuwa nad rozwojem zawodników. Zakładamy, że czas spędzony na treningu ma być dla dziecka przyjemnością i dobrą zabawą, ale również obfitować w niezapomniane momenty. Nasz trening piłkarski w Warszawie to zawsze dobra zabawa. Szkółka piłkarska trenuje na obiektach przyszkolnych, ale posiada, również własną halę pneumatyczną. W naszym klubie piłkarskim dla dzieci Twoje dziecko nauczy się zdecydowanie więcej niż tylko sportu. Dążąc do zwycięstwa dowie się jak radzić sobie z porażkami, a także nauczy się odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale również za kolegów z drużyny. Piłka nożna nauczy Twoje dziecko szacunku do przeciwnika i pokaże ile pracy należy włożyć, aby na końcu drogi spotkać się z sukcesem. Nie zastanawiaj się i zapisz swoje dziecko do klubu piłkarskiego dla dzieci w Warszawie, Bemowie i na Starych Babicach.

Poznaj bliżej nasz klub piłkarski dla dzieci 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym klubie piłkarskim ze Starych Babic – odwiedź nasze inne podstrony. W dziale akademia piłkarska Bemowo poznasz całą naszą kadrę, a także założenia wg których funkcjonuje nasz klub piłkarski dla dzieci. Natomiast na podstronie piłka nożna dla dzieci możesz zapisać swoje dziecko do naszej szkółki piłkarskiej. Zapraszamy!

Trening piłki nożnej w Warszawie