Legia Soccer School

Rozpoczynamy współpracę z Legią Warszawa – Legia Soccer School. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest, aby od najmłodszych lat obserwować i uczyć się od najlepszych, dlatego postanowiliśmy dać dzieciom możliwość trenowania pod opieką jednego z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce- Legii Warszawa. Zajęcia są zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców w wieku od 3 do 7 lat.

Korzyści uczęszczania do Legia Soccer School

Młodzi sportowcy będę mieli okazję rozwijać się pod skrzydłami doświadczonej i profesjonalnej kadry trenerskiej. Przedszkole jest pierwszym i prawdopodobnie najważniejszym krokiem w kierunku piłkarskiej kariery. Jest to świetna szansa, aby ukształtować silnych i wytrwałych w dążeniu do celu ludzi. W wieku przedszkolnym dzieci są najbardziej chłonne wiedzy. Wtedy też kształtuje się ich charakter, dlatego bardzo ważne jest, aby od najmłodszych lat rozwijać w nich zdrowe nawyki sportowe. Systematyczne treningi umożliwią młodym sportowcom nie tylko prawidłowy rozwój fizyczny, ale także psychiczny. Nauczą się pracować w zespole zgodnie z zasadami Fair Play, poznają smak zdrowej rywalizacji. Będą miały wiele okazji, aby wykazać się kreatywnością i wyobraźnią. Wszystkie te umiejętności będą dla nich bardzo przydatne nie tylko na boisku piłkarskim, ale także na każdym późniejszym etapie życia. Nasza świetnie wykwalifikowana kadra będzie wsparciem dla dzieci nie tylko w chwilach zwycięstwa, ale także porażek i nauczy ich jak obracać każdą z nich sukces.

W przedszkolu Legia Soccer School, stawiamy przede wszystkim na rozwój, pamiętamy jednak, że dzieci są dziećmi dlatego wszystkie zajęcia przebiegają w radosnej atmosferze pełnej zabawy i śmiechu. Taka postawa zachęca dzieci do brania w nich czynnego udziału, dzięki czemu szybko przyswajają wiedzę i nabywają nowych umiejętności.

Ważne jest dla nas, aby jak najbardziej pomóc naszym wychowankom w osiągnięciu wielkiej kariery, dlatego Legia Soccer School daje im wiele okazji do nauki języka angielskiego w praktycznej formie. Poprzez wplatanie w tematy zajęć przydatnych słów i zwrotów dzieci szybko rozwiną swoje umiejętności językowe w sposób przyjemny i efektywny.

Nasz obiekt jest nowoczesny i świetnie przystosowany do panującej obecnie na świecie pandemii koronawirusa. Pneumatyczna hala sportowa na której odbywają się zajęcia jest ciągle poddawana cyrkulacji powietrza, zapewniając optymalne warunki do treningów.

Nasze założenia i cele

Legia Warszawa to jedna wielka rodzina, która ciągle się powiększa. Zależy nam na tym, aby wszyscy się czuli się w niej dobrze i byli zaangażowani w jej życie. Aby ułatwić dzieciom adaptację w nowym środowisku, zachęcamy rodziców/ opiekunów do brania udziału we wspólnych treningach. Jest nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość, aby dać dziecku dobry przykład i dodatkowo je zmotywować.

Współpraca Akademii Talentów Piłkarski i Legii Warszawa ma na celu propagowanie sportu i zdrowia wśród najmłodszych dzieci. Zależy, aby każde dziecko miało możliwość rozwoju psychofizycznego w jak najlepszych warunkach. Chcemy rozprzestrzeniać wartości, które ułatwią dzieciom dobry start w przyszłość.