OBÓZ PIŁKARSKI PUCK lato 2017

- Wyjazd: 19.08.2017r., godz.: 8:30
- Zbiórka: godz.: 8:00 na parkingu na tyłach Tesco przy ul. Górczewskiej w Warszawie.

- WAŻNE! wypełnione karty obozowe i podpisany regulamin - przekazujemy trenerom przypisanym do danej grupy, przy autokarze, w dniu wyjazdu

PODZIAŁ NA GRUPY I AUTOKARY:

 

Gr. I Tr Marek Kowalski - autokar nr 1

tel.: 785 559 611

1.Krzysztof Szymański

2.Jakub Klimek

3.Paweł Kalinowski

4.Łukasz Burdżanadze

5.Jakub Czochara

6.Jakub Okieńczyc

7.Piotr Solarek

8.Oskar Brudzyński

9.Kamil Łuczak

10.Jakub Wyrzykowski

11.Borys Jakoniuk

12.Tymon Janowski

13.Krzysztof Siwek

14.Mikołaj Danylczenko

15.Bartosz Wójcik

Gr. II Tr Robert Łukasiewicz - autokar nr 1

Tel.: 501 275 399

1. Oskar Barański

2. Adam Ambrzykowski

3. Adam Starski

4. Krzysztof Gamski

5. Mateusz Kupiński

6. Szymon Piec

7. Wojciech Regulski

8. Jakub Skowroński

9. Łukasz Pawłowski

10. Wiktor Chmielewski

11. Hubert Chmielewski

12. Szymon Niedbała

13. Maciej Kamiński

14. Michał Pietkiewicz

Gr. III Tr Bernard Słonecki - autokar nr 1

Tel.: 501 730 565

1. Jakub Mich

2. Karol Wiecki

3. Hubert Grzymała

4. Paweł Ambrożko

5. Antoni Jackowski

6. Mikołaj Rojczyk

7. Mateusz Siwiński

8. Bartosz Stanicki

9. Rafał Wieczorek

10. Jakub Chodyra

11. Szymon Prokopowicz

12. Michał Karpiński

13. Maciej Ciszek

14. Filip Szymczak

15. Karol Szymczak

Gr. IV Tr Adrian Kiejter - autokar nr 1

Tel.: 503 426 620

1. Stanisław Urbański

2. Karol Suchocki

3. Maciej Szydłowski

4. Gerard Stachelek

5. Oskar Wierzchucki

6. Igor Kołaczek

7. Julian Sotomski

8. Eryk Leszczyński

9. Grzegorz Rzewuski

10. Szymon Iwanow

11. Mateusz Jabłoński

12. Kacper Jastrzębski

13. Maksymilian Żelechowski

14. Franciszek Pawlak

15. Michał Szczepański

Gr. V Tr Maciej Florczyk - autokar nr 2

Tel: 608 006 817

1. Paweł Weiss

2. Szymon Białonoga

3. Eryk Jasiński

4. Igor Wasilewski

5. Bruno Lang

6. Piotr Muras

7. Kacper Truś

8. Mateusz Zgrabczyński

9. Franiszek Brzeszcz

10. Mikołaj Bącik

11. Filip Krupa

12. Adam Zajkowski

13. Krzysztof Pietraszko

14. Mikołaj Likowski

15. Marcel Miękina

Gr. VI Tr Piotr Błaszczyk - autokar nr 2

Tel.: 668 631 515

1. Mateusz Wawrzynów

2. Piotr Pszczółka

3. Wiktor Laskowski

4. Gustaw Sierant

5. Kamil Rusa

6. Kacper Dąbrowski

7. Jakub Krysztoforski

8. Jakub Gondek

9. Jakub Miętkiewicz

10. Patryk Lachowski

11. Mikołaj Marzec

12. Dominik Bęben

13. Leon Golański

14. Mateusz Ciesielski

15. Nikodem Walo

Gr VII Tr Marcin Borowy / Sabina Janczewska - autokar nr 2

Tel: 505 708 135

1. Karol Szymczyk

2. Franciszek Stola

3. Jakub Wrona

4. Wiktor Jaworski

5. Adam Antanavicius

6. Michał Kantorski

7. Bartosz Kamiński

8. Ksawery Iszkuło

9. Wojciech Kostrzewa

10. Mateusz Cytryna

11. Jakub Maluha

12. Hubert Chmielnicki

13. Maksymilian Kowalski

14. Paweł Niedzielski

15. Szymon Wywrot

16. Oskar Markowski

17. Antoni Witulski

Gr VIII Tr Marcin Kamiński - autokar nr 2

Tel.: 796 386 001

1. Mateusz Moczyński

2. Stanisław Starski

3. Bartosz Bąk

4. Oskar Górecki

5. Dawid Kostecki

6. Konrad Kubiszak

7. Wiktor Kubiszak

8. Maciej Mikołajczyk

9. Kamil Sosnowski

10. Jakub Nowaczyński

11. Maksymilian Tomaszewski

12. Mateusz Petera

13. Damian Piliszek

14. Krystian Wierzbicki

Gr IX Tr Piotr Adamski - autokar nr 3

Tel.: 606 313 515

1. Michał Lorenc

2. Karol Wochowski

3. Ryszard Krzesiński

4. Adam Hermaszuk

5. Aleksander Danylczenko

6. Maciej Furmanek

7. Krzystof Grala

8. Szymon Linek

9. Jakub Leszczyński

10. Kacper Zgrabczyńki

11. Antoni Żebrowski

12. Michał Kwiatkowski

13. Grzegorz Kula

14. Adrian Paluch

15. Franciszek Wilczyński

Gr X Tr Bartek Mucha - autokar nr 3

Tel.: 791 742 970

1. Aleksander Kazano

2. Hubert Zięba

3. Wojciech Wachowski

4. Mikołaj Zieliński

5. Sebastian Nowak

6. Dominik Karpiuk

7. Antoni Róg

8. Filip Janowski

9. Szymon Sokołowski

10. Franek Nowotniak

11. Adam Mikołajczyk

12. Michał Kreczmański

13. Mikołaj Kwietniewski

14. Jakub Trochimowicz

15. Filip Kępski

Gr XI Tr Karol Minarczuk - autokar nr 3

Tel.: 502 525 159

1. Stanisław Skowronek

2. Tomasz Truś

3. Bartosz Sadowniczyk

4. Jan Maciejewski

5. Sebastian Świniarski

6. Jan Skowroński

7. Filip Wiśniewski

8. Adrian Chmielewski

9. Adam Kostrzewa

10. Patryk Karasiak

11. Oskar Baliński

12. Piotr Jastrzębski

13. Krzysztof Fałdowski

14. Jakub Warywoda

15. Jakub Szczypka

DO ZOBACZENIA już w sobotę :)


Szanowni Rodzice, nieubłagalnie zbliża się rok szkolny :(
Pamiętajcie, że w ofercie klubowej mamy niezbędnik uczniowski tj.:
- plecaki,
- worki na buty/strój sportowy,
- piórniki
- portfele - na kasę do wydania w sklepikach szkolnych  ;P 

A wszystko to z logo ATP oczywiście.
Zachęcamy do zakupu :)



08.08.2017

OBÓZ PIŁKARSKI ATP już za chwilę... już za momencik... ;P

- Wyjazd: 19.08.2017r., godz.: 8:30
- Zbiórka: godz.: 8:00 na parkingu na tyłach Tesco przy ul. Górczewskiej w Warszawie.

- WAŻNE! wypełnione karty obozowe i podpisany regulamin - przekazujemy trenerom przypisanym do danej grupy, przy autokarze, w dniu wyjazdu

- KIESZONKOWE - ok. 100 zł (po 10 zł) w podpisanych kopertach, również przekazujemy do trenerów

- Listy z podziałem na grupy i na poszczególne autokary pojawią się na stronie www.atp-warszawa.pl - przed wyjazdem, prosimy o śledzenie pojawiających się tam informacji

- Telefony do trenerów i kierownika obozu w dniu wyjazdu zostaną zamieszczone na stronie i facebooku ATP

- UWAGA ! Jesli dziecko zażywa leki na choroby przewlekłe, należy dostarczyć je podpisane - do trenera, z instrukcją stosowania i pisemną zgodą na podawanie ( nie do bagażu dziecka !)

- Dzieciom, które mają chorobę lokomocyjną proszę w domu podać lek zapewniający dobre samopoczucie podczas podróży.

- Prosimy, aby dzieci zjadły przed wyjazdem lekkie śniadanie ( nie mleczne) a na drogę miały ze sobą kanapki, wodę niegazowaną, owoc ew. wafelek

- Prośba od kierowcy - nie dajemy dzieciom na drogę: orzeszków, chipsów, gum do żucia, paluszków !

- Z dodatkowych rzeczy potrzebnych na obozie : bidon na wodę, 5 szt. bawełnianych koszulek czerwonych typu t-shirt - gładkich, bez logo innych drużyn.
Wszystkie rzeczy należy podpisać w szczególności stroje klubowe i bidony.

- Organizator zapewnia wodę butelkowaną, proszę więc nie zaopatrzać dzieci na zapas

- TELEFONY - dzieci dostają na godzinę po obiedzie - w tym czasie ładują je i mogą się z państwem kontaktować, później telefony wracają do trenera danej grupy

- Powrót z obozu - 28.08.2017r. ok. godz. 16:00 (wyjeżdzamy po śniadaniu).

Zachęcamy do śledzenia fotorelacji z obozu, która na bieżąco będzie pojawiać się na stronie i facebooku.

Pozdrawiamy i do zobaczenia
Akademia Talentów Piłkarskich
ATP




NOWOŚĆ w asortymencie klubowym :)


21.11.2016
W ofercie, nowy produkt z logiem ATP, do szafy naszych małych zawodników - idealny na chłodne dni a może i na Mikołaja ;)
Pojawią się również plecaki, piórniki, worki oraz portfele.
15.10.2016
Grafik wewnętrznych turniejów ATP:

Dla Szkółek: Stare Babice,SP 150, SP 316 i SP 341 odędą się w terminach: 23.10. 2016, 18.12.2016, 5.02.2017, 23.04.2017,

Dla Szkółek: SP 357, SP 82, SP 306, SP 301 odbedą się w terminach: 20.11.2016, 15.01.2017, 12.03.2017, 14.05.2017,

25.08.2014
JAK ZAPISAĆ DZIECKO DO AKADEMII TALENTÓW PIŁKARSKICH:

Wszystkie dzieci mają szansę trenować w ATP.
1. Wyszukaj w zakładce - Szkółki ATP - szkółkę która Cię interesuje
2. Pobierz deklarację z zakładki Regulamin i formularze, wypełnij, zeskanuj i prześlij na adres pleszka.p@gmail.com, a oryginał przekaż trenerowi
3. Zapoznaj się z regulaminem
4. Dokonaj opłat wpisowego, składki członkowskiej oraz za strój do treningu (koszulka, spodenki oraz getry),

Zapraszamy na trening :)

Tutaj wpisz swój tekst...
Designed by MikenZONE